Home | Winkel | Haarspeld Duckklem & Schuifspeldje 5cm – Bloemvorm met Glitter Steentjes – Zilver – Set van 2

Haarspeld Duckklem & Schuifspeldje 5cm – Bloemvorm met Glitter Steentjes – Zilver – Set van 2

3,95

Laat je kapsel schitteren met deze duckklem bloemvorm strass zilver. De set bestaat uit een duckklem van 5 cm met een bloemvorm die volledig is bezet met fonkelende strass steentjes en een bijpassend gedraaid schuifspeldje met één strass steen.

Duckklem Bloemvorm Strass Zilver met sprankelende uitstraling

Geef je kapsel een elegante en luxe uitstraling met deze duckklem bloemvorm strass zilver. De set bestaat uit twee perfect op elkaar afgestemde haaraccessoires: een stevige duckklem van 5 cm en een bijpassend gedraaid schuifspeldje. De bloem op de duckklem is volledig bezet met schitterende strass steentjes, waardoor de haarspeld vanuit iedere hoek prachtig glinstert.

Het gedraaide schuifspeldje is voorzien van één fonkelende strass steen en vormt een stijlvolle aanvulling op de duckklem. Samen zorgen de haarspelden voor een verfijnde en feestelijke haarlook.

Elegant voor iedere gelegenheid

De duckklem bloemvorm strass zilver is een veelzijdige haaraccessoire die past bij zowel dagelijkse outfits als speciale gelegenheden. De zilverkleurige afwerking en de fonkelende strass steentjes combineren moeiteloos met verschillende kledingstijlen en sieraden.

Draag de duckklem in een half opgestoken kapsel, een losse knot of als elegante blikvanger aan de zijkant van het haar. Het bijpassende schuifspeldje is ideaal om losse haarlokken vast te zetten of extra detail aan je kapsel toe te voegen.

Stevige grip en comfortabel draagcomfort

Naast het stijlvolle ontwerp biedt deze haarspeldenset ook veel gebruiksgemak. De stevige metalen duckklem houdt het haar goed op zijn plaats, terwijl het schuifspeldje zorgt voor extra versteviging waar nodig.

Door het lichte gewicht zijn beide haarspelden comfortabel om langdurig te dragen. Ze zijn geschikt voor verschillende haartypes en eenvoudig te gebruiken voor zowel dun als normaal haar.

Kenmerken

  • Set van 2 haarspelden
  • Duckklem van 5 cm
  • Bijpassend gedraaid schuifspeldje
  • Bloemvorm volledig bezet met strass steentjes
  • Schuifspeldje met 1 strass steen
  • Zilverkleurige metalen basis
  • Stevige grip
  • Lichtgewicht en comfortabel
  • Geschikt voor diverse haartypes
  • Ideaal voor half opgestoken kapsels, losse haarlokken en opsteekkapsels
  • Geschikt voor dagelijks gebruik en feestelijke gelegenheden

Met deze duckklem bloemvorm strass zilver voeg je eenvoudig een stijlvolle en sprankelende finishing touch toe aan ieder kapsel. De combinatie van de volledig met strass bezette bloem, het elegante schuifspeldje en de zilverkleurige afwerking maakt deze haarspeldenset een prachtige aanvulling op iedere collectie haaraccessoires.

Gewicht 0,045 kg
Afmetingen 20 × 12 × 3 cm
Aantal Artikelen in Verpakking

2

Kleur

Zilver

Kleur Steen

Zilver

Materiaal

Metaal

Merk

Haarsoires

Steen soort

Synthetische steen

Type Haaraccessoire

Haarklem