Home | Winkel | DIY Brochespelden met Oogje 5cm – Metaal – Zilver – 10 Stuks

DIY Brochespelden met Oogje 5cm – Metaal – Zilver – 10 Stuks

€2,95

Deze brochespeldjes met oogje zilver zijn ideaal voor het zelf maken van broches, sieraden en creatieve accessoires. De zilverkleurige spelden zijn 5 cm lang en voorzien van een praktisch oogje waaraan je eenvoudig bedels, kralen of andere decoraties kunt bevestigen.

Brochespeldjes met oogje zilver voor creatieve DIY-projecten

Met deze brochespeldjes met oogje zilver maak je eenvoudig je eigen broches, sieraden en decoratieve accessoires. De zilverkleurige spelden hebben een lengte van ongeveer 5 cm en zijn voorzien van een handig oogje. Hieraan kun je verschillende versieringen bevestigen, zoals kralen, bedels, hangertjes of kleine decoratieve elementen.

Of je nu graag sieraden maakt, kleding versiert of creatieve hobbyprojecten uitvoert, deze brochespeldjes bieden volop mogelijkheden. Dankzij hun eenvoudige ontwerp zijn ze geschikt voor verschillende stijlen en toepassingen.

Brochespeldjes met oogje zilver voor sieraden maken

Deze brochespeldjes met oogje zilver zijn bijzonder geschikt voor het maken van persoonlijke sieraden en accessoires. Het oogje biedt de mogelijkheid om met behulp van een verbindingsringetje verschillende hangertjes of bedels aan de speld te bevestigen.

Combineer bijvoorbeeld meerdere kralen of kleine sieradenhangers om een unieke broche samen te stellen. Ook kun je de spelden gebruiken voor het maken van decoratieve accessoires voor kleding, sjaals of tassen.

Eenvoudig te gebruiken en veelzijdig

De brochespelden zijn voorzien van een praktische sluiting waarmee je ze gemakkelijk kunt openen en sluiten. Hierdoor kun je jouw zelfgemaakte creaties eenvoudig aan verschillende stoffen bevestigen.

Met een lengte van circa 5 cm bieden de spelden voldoende ruimte om decoratieve elementen toe te voegen. De zilverkleurige afwerking geeft de broches een neutrale uitstraling die goed te combineren is met verschillende kleuren en materialen.

Zelf broches en accessoires maken

Met deze brochespeldjes met oogje zilver kun je eindeloos variëren. Gebruik ze bijvoorbeeld voor:

  • Het maken van persoonlijke broches met kralen en bedels
  • Het ontwerpen van sieraden met kleine hangertjes
  • Het versieren van sjaals, vesten en andere kledingstukken
  • Het maken van decoratieve accessoires voor tassen
  • Creatieve DIY-projecten en hobbyactiviteiten
  • Het ontwerpen van zelfgemaakte cadeautjes

Door verschillende materialen en kleuren te combineren, geef je iedere broche een eigen uitstraling.

Productkenmerken

  • Product: brochespeldjes met oogje
  • Kleur: zilverkleurig
  • Lengte: ca. 5 cm
  • Aantal: 10 stuks
  • Sluiting: veiligheidsspeldmodel
  • Extra: oogje voor het bevestigen van decoraties
  • Geschikt voor: broches, sieraden en DIY-accessoires

Maak je eigen unieke accessoires

Deze brochespeldjes met oogje zilver vormen een handige basis voor allerlei creatieve ontwerpen. Of je nu een subtiele broche wilt maken of juist een opvallend accessoire met meerdere hangertjes, je kunt de spelden geheel naar eigen smaak versieren.

Met deze set van 10 stuks heb je voldoende brochespelden om verschillende ontwerpen uit te proberen en jouw creatieve ideeën tot leven te brengen.

Gewicht 0,04 kg
Afmetingen 18 × 17 × 1 cm
Aantal Artikelen in Verpakking

10

Kleur

Zilver

Marktdeelnemer

Fourniturengroothandel

Materiaal

Metaal

Merk

Haarsoires

Type Haaraccessoire

Haarpin